Apartmán Chorvatsko - ostrov Vir

Apartmán

Nabízíme k pronájmu pro Vaši dovolenou aprtmán na chorvatském ostrově Vir, který se nachází severně od města Zadar.

Apartmán se nachází v přízemí domu s celkem šesti apartnámy. Je velice vhodný pro rodinu s dětmi nejen díky svým dispozicím, ale také vzhledem k dojezdové vzdálenosti z ČR, která činí kolem 8 hodin jízdy.

O apartmánu:

Nabízený apartnám se nachází v přízení domu a jeho součástí je prostorná terasa, místo k parkování i např. venkovní gril. Pláž je od ubytování vzdálená pouhých 50 metrů.

Vzhledem k nutnému úklidu mezi ubytováním je nástup možný v den příjezdu obvykle od 13:00, uvolnění apartmánu v den odjezdu potom do 10:00 hodin.

Cena apartmánu v sezóně  (tzn. 1.7. - 31.8.) je 80 euro / noc - a to při obsazenosti 2 dospely + 2 deti). Ceny při vyšší obsazenosti a mimo sezonu Vám rádi sděléme na vyžádání. V připadě Vaší rezervace daného termínu je třeba složit  zálohu ve výši 20 % z celkové ceny. Bližší informace poskytneme rádi při rezervaci. Konkrétní podmínky jsou součástí smlouvy.

Apartmán obsahuje následující místnosti:

  • ložnice (manželská postel, skříň, stolek...), z ložního prádla dostupné pouze prostěradla a deky na přikrytí.
  • pokoj (2x jednolůžko, skříň, skříňka)
  • kuchyň s obývákem:
    vybavená kuchyň (nádobí, elektrický sporák kombinovaný s plynem, elektrická trouba, teplá voda, lednice s  mrazákem);
    obývák (rozkládací sedačka, kterou možno použít jako přistýlku pro děti; klimatizace, kterou lze využít jak na chalzení, tak na topení)

Okolí:

Na blízké pláži dostupná restaurace, prodej zmrzliny, obchod s pečivem. Obchod s potravinami (Studenac) se nachází taktéž nedaleko (50 m)

Pláž na ostrově je kamínková s postupným vstupem do moře - je to tedy velice vhodné místo  pro rodiny s dětmi.

O ostrově Vir:

Poznámka: na ostrove Vir je pouze užitková voda - na pití je třeba kupovat vodu balenou. Na plánku níže naleznete zajímavá místa na ostrově Vir.
počítadlo.abz.cz


Nabízíme ubytování v apartmánu a chorvatském ostrově Vir. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi. Z klimatizovaného apartmánu je to pár kroků jak na pláž, tak do obchodu. Na ostrově Vir se určitě nudit nebudete. Pro rezervaci napište e-mail nebo volejte na tel. číslo uvedené níže a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Další tipy a informace o chorvatském ostrově Vir:
www.chorvatsko.cz
www.cestopisy.net
www.travelmag.cz
wikipedia

Kontakt

Žitná ulica XXXVII / 1a
Vir
Chorvatsko
E-mail: apartman-vir@email.cz
Telefon: 737 808 248
Mapa
Tyto stránky využívají soubory cookie.